Co nowego w naszej firmie

2017-01-26
30 marzec 2018 r. Rozpoczynamy dystrybucję nisko deflksyjnych szczytówek Cobra C-8 i kijów marki Cobra wraz z z w/w szczytówka :
Na początek mamy przyjemność zaprezentować dwa modele kijów :
1) Layzer  w cenie 450 PLN  >link<
2) Sigma w cenie 475 PLN  >link<
Wprowadzamy też szczytówkę z gwintam 5/16-18, 5/16-14 i 3/8-10 w cenie 250 PLN sztuka !
Szczytówki są zbudowane z ośmiu trójkącików sklejonych ze sobą. U wylotu  C-8 jest nawiercona i zwieńczona krótka tulejka. Wkrótce zamieścimy na stronie !
Ceny znanych marek , poszybowały w górę jak szalone. Mamy głęboka nadzieję że Cobra C8 spełni wasze oczekiwania zarówno z uwagi na jakość jak i na cenę

Wymiary :

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu  tel: 85 7186630  e-mail:  et-bilard@wp.pl 


30 wrzesień 2017 r. Nasz artykuł z czasopisma branżowego HoReCa MEDIA  Informacja dla klientów kupujących stoły bilardowe . Co możesz znaleźć na polskim rynku :

5 maja 2017 : z przyjemnością informujemy że po wielu latach przerwy wracają do nas renomowane , stoły Aileex . Sprzedaż rusza już  w czerwcu 2017 od modelu Aileex Sport 9 i 8 : Cena 5900,- PLN ZAPRASZAMY


20  marca 2017 :
Stół marki LEO model San Carlos  został wybrany do najbardziej prestiżowego klubu bilardowego w Polsce. Klub LaSezam zaprasza do odwiedzenia : 22 luty 2017 r. Co dalej z Predatorem ?
W ostatnich dwóch latach wielu z Was skorzystało z licznych promocji w naszym sklepie na produkty PREDATOR ( Poison Drakan ) . Szanowni Państwo z przykrością zawiadamiamy że w związku z znaczącym wzrostem ceny dolara w ciągu ostatnich dwóch lat bo o ponad 30% - 35 % , przy jednoczesnym wzroście cen hurtowych na wszystkie produkty  (około 20%), dalsze reprezentowanie przez nas marki Predator Poison Drakan na rynku Polskim , stało się po prostu nieopłacalne.
Moi drodzy to już naprawdę ostatnia szansa na zakupy w tak niskich cenach. Zapasy topnieją w oczach.
Zapraszamy na wyprzedaże  !

Jednocześnie pragniemy poinformować , że odświeżamy markę Fury. Odświeżamy to może trochę za mało powiedziane. Przywracamy dobre imię po licznych atakach nieuczciwych producentów podszywających się pod  Fury produktami słabej jakości.  Prezentujemy Państwu  modele ( te same które trafiają na rynek amerykański ) czyli w najwyższej jakości i oryginale.

 
 

Zachęcamy do zakupu, fantastycznych kijów Cobra. Dla tych którzy ufają naszemu doświadczeniu w branży  gwarantujemy, najwyższą jakość przy na prawdę umiarkowanej cenie.
Modele kijów w przedziale cenowym 280 PLN i więcej spełnią najwyższe wymagania.
Niektóre modele są wykonane metodą inlay ( są inkrustowane )
Do produkcji kijów Cobra użyte są materiały wykończeniowe  i drewno w najlepszym gatunku określone najwyższą norma AAAAA

 

21.stycznia 2017 r.
Witam serdecznie wszystkich naszych sympatyków i klientów ! Wszystkiego dobrego w nowym roku !  Dużo się zmienia w świecie i na rynku , postanowiliśmy więc moi drodzy trochę Was doinformować ! 
- zaczniemy od informacji która obiegła cały nasz regionalny świat bilardowy o rzekomej naszej upadłości, bankructwie i Bóg wie jeszcze jakich nieszczęściach które powodują że giniemy i toniemy.  Można by się do tego w ogóle nie odnosić , gdyby nie fakt że tego typu opowieści  trafiły dużym strumieniem w kręgi uważające się za poważne i znaczące a przekazywane są również przez tak zwanych ludzi ,, poważnych i znaczących ,, bo  funkcjonujących na co dzień  w naszym bilardowym światku zarówno w Polsce jak i za granicą nie omijając głównych imprez sportowych gdzie towarzystwo się spotyka. Dowiedziałem się o fakcie miedzy innymi od jednego z moich wieloletnich  kontrahentów z za granicy , który nagle zadzwonił do mnie z zapytaniem czy oddam mu pieniądze bo mam dwie faktury nie opłacone a on słyszał że bankrutujemy ? 
   No cóż coraz częściej widzimy jak świat mocno odjechał , coraz więcej nienormalnych polityków , coraz więcej nawiedzonych autorytetów, przygłupich celebrytów , więc  nie łudźmy się, nasz świat bilardowy też nie będzie   wolny od różnej maści idiotów !

Podsumowując MAMY SIĘ DOBRZE !
Pozdrawiamy Was serdecznie 
Cały zespół ET-Bilard Serwis
Przybysz Wojciech 

Wypróbuj nowe fantastyczne kije COBRA: